Vroegere commissies

Op deze pagina vind je foto's van vroegere SBR-commissies! Help de pagina compleet te maken door een foto van een missende commissie te mailen naar [email protected]!

Opleidingsweekendcommissie
2020-2021

Vanity Crezee
Nadine Engels
Amy Lin
Bas van de Reep

Opleidingsweekendcommissie
2019-2020

Vanity Crezee
Nadine Engels
Amy Lin
Bas van de Reep

Opleidingsweekendcommissie
2017-2018

Vanity Crezee
Nadine Engels
Amy Lin
Bas van de Reep

Opleidingsweekendcommissie
2016-2017

Saskia van de Berg
Bas van Niekerk
Michel Fu
Sabrina Feyz

Opleidingsweekendcommissie
2015-2016

Saskia van de Berg
Bas van Niekerk
Michel Fu
Sabrina Feyz

Opleidingsweekendcommissie
2014-2015

Bas Gunter
Krista Govers
Gwynedd de Leede
Irene Kengen

Opleidingsweekendcommissie
2013-2014

Wouter Kreukniet
Jelle Boonstra
Rhounda van Eijkelenburg
Max Herbers

Opleidingscommissie 2020-2021

Terrence Hoogstraaten
Kevin Dam
Nitesh Moenesar
Merel van Onselen

Opleidingscommissie 2019-2020

Terrence Hoogstraaten
Kevin Dam
Nitesh Moenesar
Merel van Onselen

Opleidingscommissie 2018-2019

Terrence Hoogstraaten
Kevin Dam
Nitesh Moenesar
Merel van Onselen

Opleidingscommissie 2017-2018

Emma Edel
Leonie van der Klugt
Hicham Ibn Lkassem
Kevin Dam

Opleidingscommissie 2016-2017

Jaleesa Rijn
Hamza Achtot
Luz Marina Rodrigues Pita
Rick van Dekken

Opleidingscommissie 2015-2016

Erica de Bree
Finian de Schepper
Fadi Hababa

Opleidingscommissie 2014-2015

Stefan Dentro

Opleidingscommissie 2013-2014

Robert-Jan Heinsbroek
Jaap Andriessen
Sja'iesta Sahebali

LAD-commissie 2020-2021

Fabian Uitbeijerse
Rosalie van de Brug
Michiel Suijker
Leonie van der Klugt
Robbie van Zeij
Setenay Golpunar

LAD-commissie 2019-2020

Fabian Uitbeijerse
Rosalie van de Brug
Michiel Suijker
Leonie van der Klugt
Robbie van Zeij
Setenay Golpunar

LAD-commissie 2018-2019

Kevin van der Kaaij
Ferdinand Vos
Jürgen Balkaran
Reilly Huijser
Gio Pelgrom
Jaya Baran

LAD-commissie 2017-2018

Fia Propst
Rogier van de Wal
Hicham Ibn El Kassem
Jelle Boonstra
Bente Vendrig
Siebren van Mourik

LAD-commissie 2016-2017

Stephan Balint
Sabrina Feyz
Melisa Agunbero
Rosalynn de Jong
Nick Slijkhuis
Jelle Boonstra

LAD-commissie 2015-2016

Patrick van de Werken
Jeroen Koenraadt
Jamal Kabbaj
Sin Hang Lee
Finian de Schepper

LAD-commissie 2014-2015

Oumaima El Manouzi
Daan de Jong
Thom van Driel
Michel Rietdijk
Yiwie Hu

ADDH-commissie 2020-2021

Sami Hakil
Merijn de Kruif
Merel van Onselen
Lars van der Meer
Bram Middelburg

ADDH-commissie 2019-2020

Sami Hakil
Merijn de Kruif
Merel van Onselen
Lars van der Meer
Bram Middelburg

ADDH-commissie 2018-2019

Sami Hakil
Merijn de Kruif
Merel van Onselen
Lars van der Meer
Bram Middelburg

ADDH-commissie 2017-2018

Rhounda van Eijkelenbur
Kevin Dam
Melisa Agunbero
Susan Adriaans
Vanity Crezee

ADDH-commissie 2016-2017

Mick Jenezon
Mark Plat
Annelot Koot
Jo-Anne Post

ADDH-commissie 2015-2016

Rémon Jansen
Selina Chen
Niels Hunck
Cindy Loo
Nick Slijkhuis

ADDH-commissie 2014-2015

Li Hong Gosen
Jiaxin Ma
Steven Heijting
Abdeljalil el Hachioui
Hauyi Chung

Eindactiviteitcommissie 2020-2021

Walid Majeedpour
Fia Propst
Adriaan Bezemer
Thiis de Bruin

Eindactiviteitcommissie 2019-2020

Walid Majeedpour
Fia Propst
Adriaan Bezemer
Thiis de Bruin

Eindactiviteitcommissie 2018-2019

Walid Majeedpour
Fia Propst
Adriaan Bezemer
Thiis de Bruin

Eindactiviteitcommissie 2017-2018

Stefan Micevic
Kiara Silonero
Bamdad Ferdwosi
Kevin van der Kaaij

Eindactiviteitcommissie 2016-2017

Rick van Dekken
Giulia Pichel
Bas Gunter
Bamdad Ferdowsi